| florin1998 a întrebat:

Cum fac o fata sa ma placa?, cel mai rapid raspuns primeste funda

6 răspunsuri:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Pai e cam dificil.ai putea sa vb cu ea frumos, sa ii intelegi problemele, so ajuti...pe scurt sai devii prieten ffff bun. daca si ea te place iti va da anumite semne:va vb cu tine altfel decat cu ceilalti baieti, si intr-un final poate iti spune ca te place sau poti sa-i spui tu. daca ea nu o sa te placa dupa toate eforturile tale inseamna ca ea nu te merita.acm nu stiu ce fel de baiat esti tu si ce fel de fata e ea.adic nu stiu ce caractere aveti thinking poti incerca ce am scris la inceputh.mai mult de atat nu te pot ajutha

| Tadotaki a răspuns:

Nu trebuie tu sa o faci, trebuie sa creada ea asta +,+

| Соlorful a răspuns:

Pai nu stiu...incearca sa o impresionezi... spune. i cuvinte frumoase, dar sa fie din inima! fetelor nu le place sa fie "periate" sau mai rau mintite! Invit-o in parc sau la un suc.
Bafta cu fata! Pa-pa! :*

| larry_6465 a răspuns:

Depinde daca a mai fost intragostita de cineva, si daca a fost incearca sa semeni la comportament cu acel baiat. Dar sa nu pari ca un ''idiot'' in fata ei ca asa chiar nu o sa mai ai nici o sansa. Intereseaza-te de la cea mai buna prietena a ei ce o intereseaza si ce nu ii place.
Asa iti va fi mai usor, apoi incearca sa faci ce ti-a spus prietena ei ca ii place.
Vorbeste cu ea pe mess si sa nu ii arati ca iti place de ea pentru ca asa poate va face ce vrea cu tine, ca stie ca o placi si nu o sa renunti la ea.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Dar sa nu uiti ca trebuie sa timid.
Am vreo sansa la fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu intrab-o si uh p eA daca te place poate si ea simte l fel...

funda:-p

| andreea2011 a răspuns:

Depinde ce gusturi are, daca e romantica, inseamna ca ii plac chestiile siropoase, daca te invita la ziua ei trebuie sa-i duci neaparat trandafiri! Daca e dura sau emo nu te apropia de ea! Daca are bani si e intepata si snoaba, trebuie sa-i arati ca ai si tu bani si ca ai gusturi bune la imbracaminte. AAa, era sa uit! NU VB NICIODATA DESPRE FOTBAL, DE FATA CU O FATA! fundita?