| liviu2001 a întrebat:

Cat costa o placa video noua? Cel mai rapid raspuns primeste funda!

15 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Depinde si de placa video...
Noua nu cred ca o sa coste nici mai putin de 100 lei noi, dar nici mai scumpa de 500 lei noi...
Acum, cum am zis, depinde de placa...

| KodrutZ a răspuns:

De pe la 120 pina pe la 2500-3000 RON, poate chiar si mai mult in cazul celor pentru aplicatii CAD/CAM.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Nu conteaza rapiditatea raspunsului, ci sa fie raspunsul bun!

| Rossey a răspuns:

Buna! Pretul minim este de 100 lei si poate ajunge chiar si pana la 4000 lei.Dar asa o placa cat de cat buna intre 300 lei si 1000 lei.

| Rossey a răspuns (pentru Rossey):

Am gresit am vrut sa spun mini 100 lei si maxim 1000 lei iar o placa buna cam 300-400-500 lei.

| DimLight a răspuns:

Una care si iti poata rula jocuri noi de la 300 ron in sus.
gasesti si peste 200 ron acceptabile, depinde ce vrei

| liviu2001 explică (pentru DimLight):

Vreau sa mearga assassin's creed brotherhood

| DimLight a răspuns (pentru liviu2001):

Atunci ia-ti ceva de la 300ron in sus sa fii sigur ca iti merge si sa fie pe 128 biti sau mai mult. eu am un hd6570 de vreun an si merge assassins creed // uita-te la placi apoi la framerateuri pe situri de profil sau pe youtube

| Hasz a răspuns:

Intre 120 si 900 lei

| ChidoriKing a răspuns:

Depinde de cum vrei tu sa fie...mai performanta-peste 100 lei...mai slaba n-am nici o idee dar incearca pe site-uri ca okazii.ro

| manyx a răspuns:

Cam 5 milioane

| liviu2001 explică:

O sa da-u funda cand mi-o cumpar

| minivladutz a răspuns:

Depinde de placa una performanta mai mult de 700 lei noi nu cred ca ii.

| SanduFlaviusBoss a răspuns:

Http://www.dc-shop.ro/placi-video/1045_AGP/ aici gasesti diferite placi video poate te hotarasti... FUNDA? pliizzz

| Pop_Raul_Bogdan_1993 a răspuns:

Cam cat ar costa o placa ca sa pot juca euro truck simulator 2... ca mi l-am descarcat si-mi scoate fum de la placa si cred ca s-a ars