| AlexutuDeiu a întrebat:

Cum fac rost de pisica la barn buddy, am inceput deja sa vad la uni, chiar la levele chiar si mai mici ca mine.Am 46 de prieteni cemai trebuie sa fac (nu imi apare in stanga pisica aia)

4 răspunsuri:
| Bogdantatiana1401 a răspuns:

Eu am auzit ca trebui sa gaseasca prieteni tai pisica nu stiu cati dintre ei si apoi iti va aparea...nici eu nu o am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intre pe hi5 tau si sa dea clic pe pisicuta... apoi daca 10 persoane au facut asta... o sa iti dea pisicuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi apare pisicuta la prieteni

| Valentinut a răspuns:

Si eu o caut de ceva timp dar nu am gasit nimic si prieteni nu vor sa imi spuna