| aDDellin a întrebat:

Cum fac sa filmez un videoclip dar in acelasi timp sa fie muzica pe acel video pentru ca vreau sa pun pe youtube. Daca e fraps aratati-mi cum sa-l descarc si cum sa pun muzica.

1 răspuns:
| Liv00 a răspuns:

Movie Maker! E foarte tare! Si intra pe google la cum sa fac un clip usor(aici am gasit eu instructiunile dar vezi ca la instructiuni sa-ti apara de mavie maker ca latfel nu sunt bune instructiunile)! sper sa-ti fie de folos big grin!