| Lullly a întrebat:

Cum fac sa mearga subtitrarea mai incet sau mai repede? ca atunci cand apare subtitrarea inca nu vorbeste nimeni in film...

Răspuns Câştigător
| nykonyk a răspuns:

Cel mai bine sa cauti subtitrarea potrivita la film exemplu, Love and Other Drugs (2010) BRRip si subtitrarea Love and Other Drugs (2010) BRRip.str intelegi? sa se potriveasaca numele de la film cu cel al subtitrari. sc pentru film daca nu iti place dar era sg din calculator cu sub, pup sper ca ti-am fost de ajutor

3 răspunsuri:
| brunetzika_6738 a răspuns:

Poti sa o setezi cu Ctrl+ sagetile stanga\dreapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ctrl+ alt+ - sau ctrl +alt + +

| libertate a răspuns:

Ctrl/sageata in spate sau in fata!:*