| evellinalalala a întrebat:

Cum as putea sa comprim intr-un film subtitrarea separata de la el sa imi mearga pe DVD?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ro.wondershare.com/pro/video-converter-ultimate.html

Il descarci gratuit de incercare. Aduci filmul, apoi subtitrarea.la setari setezi MPEG-2 si dai convert sau start. Dupa ce se converteste, mergi in folderul unde s-a salvat si de acolo il copii pe dvd sau cd.la mine a mers pe stick de memorie la un dvd-player.

2 răspunsuri:
| Pietricel a răspuns:

Pui filmul pe DVD si dupa pui subtitrarea.

| oVENsiv a răspuns:

Folosete VLC media player, da click dreapta-> subtitrari cand incepe filmul si selecteaza o subtitrare din ce folder vrei