| Wo0W a întrebat:

Cum fac sa nu imi mai apara reclame pe youtube

Răspuns Câştigător
| Jijell a răspuns:

Adblock Plus. Pentru Firefox, Chrome, Opera, si chiar si Internet Explorer. happy

https://adblockplus.org

2 răspunsuri:
| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Nu ai cum, reclamele "ti le baga in casa" cu japca pentru a promova pe cei care au platit pentru el, deci daca tu ai putea sari peste ele inseamna ca cei care platesc sa apara platesc degeaba.happy

| WhySoSerios a răspuns:

Poti descarca extensia Adblock daca ai google chrome, si nu iti mai apar reclamele alea cu 30 secunde, si in plus iti blocheaza orice reclama de pe orice alt site care ar putea contine si virusi.