| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu imi mai apara reclame in timp ce ascult muzica pe Youtube? Sunt insuportabile, apar aproape din minut in minut.

4 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Salut. Dacă folosești google chrome pe windows îți sugerez să folosești addon-ul ublock origin. Eu de când îl folosesc nu am mai fost nevoit să suport reclamele pe Youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca folosesti Youtube pe Android, poti folosi browserul Firefox si sa adaugi extensia uBlock Origin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru Android, îți recomand cu drag aplicația YouTube Vanced.
Are multe caracteristici cum ar fi:
- nu ai reclame (poți modifica)
- poți viziona videoclipuri la calitatea de 4K pe un telefon de 720P
- ai opțiunea de a reda videoclipul in fundal sau când ai telefonul închis
PS: pentru a te conecta cu contul Google, ai nevoie de aplicația MicroG.
Toate astea le găsești pe www.youtubevanced.com

| Greeneye001 a răspuns:

Daca folosesti Chrome sau Firefox descarca addon-ul Adblock Plus. Iar daca asculti din applicatia Youtube pe Android/iOS, atunci e foarte greu de rezolvat si iti poate afecta garantia (daca rootezi telefonul)