| Mikasa a întrebat:

Cum fac sa nu mi se mai descarce telefonul asa repede? In fiecare zi trebuie sa-l pun la incarcat!

Răspuns Câştigător
| felyfifi13 a răspuns:

Pai incearca sa mergi la magazinul de unde l-ai cumparat si te vor ajuta ei cu cele mai bune sfaturi, insa eu ti-as recomanda sa nu il folosesti in fiecare minut ca asa e normal sa se strice...noroc!----->funda?

6 răspunsuri:
| Bogdan009 a răspuns:

Baterie noua \m/

| deniedaccess a răspuns:

Buna!
pai daca ai un telefon vechi inseamna ca e bateria destul de uzata dar daca e unul nou incearca sa nu il folosesti mai mult decat e nevoie. funda?happy

| bogdan1413 a răspuns:

Cumparati alta baterie happy

| allllle a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci. Bateria este slaba decat sa iti cumperi una nou dar sa nu fie chinezarie thinking

| Cristynel9 a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi alta baterie big grin

| MeteoVirgo200 a răspuns:

Deci 1. Tinel max 1 zi la incarcat si adoua nosa tise mai descarca asa de repede eu asa am facut 2. Daca nu cumparati alta baterie Succes!