| Limpede a întrebat:

Cum fac sa obtin mai multe like-uri la pagina mea de facebook gratuit?

Răspuns Câştigător
| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

-Pai cerele paginilor mari sa iti faca publicitate reciproca...
-Fa schimb de likes cu paginile mai mari
-Roaga-ti prietenii sa dea likes...Si prietenii celeilalte admine(e bine sa fie mai multe admine)
-Scrie o poveste(aduni likes)
-Scrie ceva ce alte pagini n-au
-Distribuie pozele paginii la tine pe perete
-Pune linkul paginii la un grup de publicitate

Bafta!

36 răspunsuri:
| LuMix a răspuns:

Sau distribuie pagina.

| ionupo a răspuns:

Este mai simplu decat credeti :)

Intrati pe www.GoSocialYo.com si creeati un cont Gratuit. Adaugati pagina voastra de facebook iar apoi, din sectiunea "Facebook Likes", dati Like altor Pagini inscrise. In acest fel si ceilalti Useri ai siteului vor da Like paginii voastre :)

Spor!

| Muresan_Mariana_1968 a răspuns (pentru ionupo):

Interesant,am sa incerc! Multumesc!

Răspuns utilizator avertizat
| ingerulpazitor a răspuns:

Buna! Nu este greu!
Mai intai te uiti la lista cu prieteni apoi dai cu clicul pe fiecare prieten si il rogi sa iti de-a un like la poza(profil, coperta).
Nu este complicat de loc nu-i asa?
Pa Pa!

| jojojojome546 a răspuns:

Intra intr-un grup de schimb de likes! eu asa am facut si am destule likes acum la pagina mea, merge sigur!

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Uite aici cum poti sa faci 500-1000 de likeuri pe zi: http://microjoburi.blogspot.ro/2014/01/promovare-facebook-gratis.html

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Eu am facut peste o mie de like-uri cu: http://goo.gl/12UsmB
Este romaneasca si numai conturi adevarate imi dau like... pana acum cel putin :)

| Mirel2000 a răspuns:

Incearca http://goo.gl/12UsmB sigur și cel mai important e ca primești doar de la conturi reale;)

| Mania1987 a răspuns:

Cea mai buna metoda, daca vrei like-uri reale este LikeMe-LikeYou http://xly.us/HABG9

| Mania1987 a răspuns:

Http://xly.us/HABG9 este ceea ce ai nevoie

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| BaGuBoY a răspuns:

Buna ma numesc Gabi.
Am o pagina pe nume Doza De Ras as vrea un admin care face multe like-uri!
Dau funda! :*

| OxyAndrei a răspuns:

Intra in grupuri de publicitate, vorbeste cu paginile mai mari sa iti faca publicitate, spune-le prietenilor de pagina ta.NU INCERCA ALTE METODE CU LIKE-URI GRATUITE, O SA ITI FURE PAGINA, CEL MAI BINE E SA FACI SINGURA PRIN PUBLICITATE.Mult succeswinking

| Muresan_Mariana_1968 a răspuns (pentru OxyAndrei):

Multumesc pentru sfat

| Limpede explică:

Daca nu stii, taci, nu raspunzi ca o persoana care nu are ce face acasa!

| HeiligKreuz a răspuns (pentru Limpede):

Facebook-ul e un mare rahat.Peste asta, tu vrei sa obti multe lick-uri (am scris intentionat asa, in caz ca esti mai greu de cap) fara sa faci nimic?

| AlyAlexutza0511 a răspuns:

Pentru inceput: Posteaza cat mai multe fotografii si povesti, glume etc.
Fa concursuri! Iti va aduce multa publicitate.
Intra in grupuri de schimb de like's.
Spune-le tuturor de pagina ta!

| PanduCarmen95 a răspuns:

Poti sa faci like-uri si fani gratuit cu www.likeme-likeyou.com

| EllenutzZ a răspuns:

Buna! In primul rand:Nu cersi like-uri e umilitor....al doilea lucru este:sa nu scrii ceva tampit la descrie cum ar fi,, Daca nu dai like nu stiu ce se se intampla"
Poti sa faci like-uri fiind naturala si distribuinduti poza...rugandu-i pe altii(asigurate ca sunt prieteni in care ai incredere0sa iti comenteze la poze astfel incat sa creeati o discutie asa lumea o sa vada commurile si o sa dea Like..Nu stiu daca e chiar atat de bine...dar e o modalitate destul de buna! Incearca.Bafta(daca vrei iti pot da si eu llike numele meu este Maria Dima(Marii).

| AndreyDic a răspuns:

Uite Aici http://admf.co/? 3VL0W9
Sper sa te ajute, eu am facut si e foarte usor
O zi buna

| Ciprian_Gangal_1991 a răspuns:

Cel mai bun site, testat! Gen dai like pentru puncte si la randul tau primesti inapoi! e cel mai rapid nu trebui sa astepti o saptamana pana primesti inapoi like ca alte site. Incearca vezi http://addmf.co/? DPH66VY

| Cristian_Boroi_1997 a răspuns:

Boroi.cristian@yahoo.com

| Márìe_Ánne_2000_KZXo a răspuns:

Unde trebuie sa apas/scriu?

| Ivu_Elena_1996 a răspuns:

Cum sa fac si eu sa am mai multe likeuri?

| Danciu_Alexx_1990 a răspuns:

Eu iti pot face pagina cunoscuta, pentru detalii da add la id-ul alex_mondialul11