| Ruxy a întrebat:

Cum fac sa sterg din pozele de pe facebook? Unde trebuie sa intru? Nu ma descurc deloc. Ajutati-ma, va rog! Apropo, nu am pus eu pozele, dar au aparut pe profilul meu dupa ce m-au etichetat prietenii.

Răspuns Câştigător
| premamotion a răspuns:

Te duci pe poza respectiva, si imediat jos, sub poza, ai o serie de nume, printre care si al tau, si vei vedea langa el "sterge eticheta" sau, daca ai Facebook-ul in engleza, "remove tag".

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remove tag

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clik pe poza si jos in in partea dreapta in colt scrie elima imaginea sau sterge imaginea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe poza respectiva, si imediat jos, sub poza, ai o serie de nume, printre care si al tau, si vei vedea langa el "sterge eticheta"