| BogdanFnky a întrebat:

Cine stie cum se sterg pozele si videoclipurile de pe facebook in care sunt etichetat? Am cautat peste tot dar zice decat,, Denunta aceasta fotografie". Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| PisicutaNebunatica a răspuns:

La poze merge acolo jos sub poza scrie cine este etichetat "in aceasta fotografie: X (fotografi-sterge eticheta)" si dai clik pe ce este in paranteza si nu iti mai aparhappy la videoclipuri nu stiu poate e tot asa incearca happy bafta :*happy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu sunt pozele tale -->> nu poti sa le stergi decat sa le denunti si vor fi blocate de facebook! (la fel si la videoclipuri)

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Pai la videouri nu stiu cum da presupun ca al fel ca la poze deci la poza unde esti etichetat trebuie sa it scrie undeva sub poza ceva de genu : photos. remove tag... Bun poatea scrie si in romana la tine. Ideea e ca dai remove tag, sper ca te-am ajutat happy

| BogdanFnky explică:

Eu ma refer sa nu imi mai apara pe perete. deci cand dau la fotografii tot imi apar jos de tot sad va rog ajutati-ma crying

| Marian_Iosif_1969_lPwX a răspuns:

Da vreau sa sterg tot