| n0name a întrebat:

Cum fac sa trimit o melodie prin bluetooth? Am Nokia C5-03 si nu gasescstraight face.

12 răspunsuri:
| TheHeadbanger a răspuns:

Intra la setari si dupa la conectivitate si dupa vezi ca iti apare Blutetooth big grin (cel putin asa e la telefonul meu big grin) Funda?

| andreimihai96 a răspuns:

Fotografiile si videoclipurile se sterg astfel cand intrii in folder dai organizare, apoi marcare chatterbox si dupa dai stergerewinking

| LoreMica a răspuns:

Nici mie nu imi merge straight face nu stiu ce sa ii facc...

| LoreMica a răspuns:

Hei am gasit big grin intri in meniu in muzica dai redare toate melodiile si dupa ce iti apar melodiile, melodia care vrei sa o stergi ti apasat pe ea 2 3 secunde si sus in stanga apare un meniu micut :X. sper sa iti fie de folos

| Roxxiioa a răspuns (pentru LoreMica):

Vaiiii big grin mersi LoreMica chiar merge :X...mi-am lut si eu Nokia c5-03 si habar nu aveam sa trimit melodii prin bluetooth...mersi :*

| LoreMica a răspuns (pentru Roxxiioa):

Nu ai pentru ce :* si eu am cautat de am innebunit laughing) :*

| anonima3389 a răspuns (pentru LoreMica):

Super tare.nici eu nu stiam.mersi mult:*

| fanttomX a răspuns (pentru LoreMica):

Mersi LoreMica mi ai fost de ajutor

| LoreMica a răspuns (pentru Roxxiioa):

Cu foarte multa placere :*!

| DanutzToader a răspuns:

Ti apasat pe mel si o sa iti apara expediere apesi acolo si iti arata prim bluetooth

| fanttomX a răspuns:

Da,LoreMica informatia ta este foarte buna

| flore_3091 a răspuns:

Cred ca telefonul asta are o problema. Nu poti decat sa trimiti si sa stergi fotografii? Melodiile si videoclipurile nu se pot trimite prin bluetooth si nici sterge... aveti vreo idee?