| Bobby26 a întrebat:

Am un Allview p5 cum trimit prin bluetooth o melodie?

FUNDA

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Auto & Moto"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asta e vreo masina noua?

| DenisIonut01 a răspuns:

Te duci la manager de fisiere (unde cauti printre dosare) si ti mult apasat pe fisierul care vreis a il trimiti apoi apare un meniu si acolo are send sau trimite si apoi apare bluetooth, facebook si ce mai o aparea daca nu merge asa te duci la music player pentru muzica sau la galerie pentru o imagine si ti cateva secunde pe fila care sa o transeferi apare un meniu dai send si apoi bluetooth happy

| TibLion a răspuns:

Scuze dar categoria asta nu este cea potrivita pentru intrebarea ta.