| alexinnho a întrebat:

Cum trimit o melodie prin bluetooth de pe Lg optimus one pe alt telefon? ca nu gasesc optiune?

11 răspunsuri:
| rippE a răspuns:

Si eu am acest telefon si am descperit cum trimiti! Intri in ThinkFreeOffice chiar langa Twitter! Activezi. Dupaia dai pe card casesti melodiadai butonul din stangasi este trimitere funda. te rog

| Alpha13 a răspuns:

Incearca comenzi rapide, sau Setari=>conectivitate

| Lexia1D a răspuns:

Ms mult Anonim. am avut aceeasi problema. big grin

| justsmile_1748 a răspuns:

Cel mai usor e prin astro. il gasesti in android market happy

| Adinamaria a răspuns:

Optiuni->trimiteti prin->bluetooth, cel putin sa este la mine(LG kf510)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit alexinnho ceva raspusuri ca si eu un optimus one si nu pot nici cum scrie si tu pe jivo_box93

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu il gasesc...imposibil sa nu aiba bluetooth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfoa ce de explicatii happy Hai sa va lamuresc. intrati in ThinkFree Office.selectati folderul din care doriti sa trimiteti poza/melodia/etc etc. dupa care tineti apasat pe fisierul care doriti sa il trimiteti cateva secude.TRIMITERE. Bluetooth. si cam atat happy Sper sa va fie de folos!

| mihiai a răspuns:

Poate nu ai bluetooth

| vlad555 a răspuns:

Am si eu un LG optimus one si nu stiu nici eu sa imi spuneti si mie!

| vlad555 a răspuns:

Gata stiu. intra pe meniu(aplicatii), apasa pe ThinkFreeOffice care e langa twitter, apasa pe accept si gara