| OanaMariaG a întrebat:

Cum fac un baiat sa sufere...si sa regrete?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ar placea sa fi in aceiasi situatie?
Esti suficient de indreptatita incat sa pedepsesti un om?
De ce sa cobori atat de jos?
Orice rau e invins de un bine, sti?
Si el va fi pedepsit daca a gresit, dar daca ii faci rau si tu vei fi pedepsita pentru acest rau.

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Il stringi tare de testicole.Imposibil sa nu-ti placa o astfel de suferinta instant.

| DidiChanx3 a răspuns:

Te faci ca nu-ti pasa si devii indiferenta fata de el apoi incerci sa petreci cat mai mult timp cu prietenii lui cei mai buni dar pe el sa nu-l bagi in seama si daca reusesti sa te si combini cu unul din ei e perfect fundita puppy dog eyes

| Membra a răspuns:

Daca tu nu ai fost isteata de la bun inceput, sincer, el nu are nicio vina, iar tu n-ai niciun drept sa-l vezi,, suferind" din cauza ta. Nu ti se pare putin deplasat? Daca iti atingi scopul, te simti mai impacata? Daca ai frustrari, incearca sa privesti mai atent in jurul tau si sa apreciezi mai mult lucrurile de apreciat, desigur. Fii mai buna, astfel, nu vei mai avea nevoie de metode prin care sa superi baietii.

| Frumushka a răspuns:

Intr-un cuvant GELOZIE(nu tu, il faci pe el geloswinking )

| sylvia95 a răspuns:

Pai.ceea ce iti facea el.ii faci tu.il tratezi cu indiferenta.devii fericita in fata lui.chestii din astea.stii tu vorba aia:roata se intoarce.big grin

| Cristofer007 a răspuns:

Pune-l intr-o situatie incomoda!