| alexandra19961996 a întrebat:

Cum gasesc parole de la wifi? big grin

8 răspunsuri:
| irocku a răspuns:

Cauta-le. laughing Adica... ce? nu am dreptate? straight face

| TheBoy_4498 a răspuns:

Daca te referi la wifi-ul vecinilor, iti spun sa incerci wifi hack, unde iti detecteaza parola wifi-urilor din zona care le prinzi.

| BlackSulphur a răspuns:

Dai cu capul de tastatura si vezi daca merge... Nah, just joking! Iti sugerez sa lasi prostiile astea, du-te cauta mai bine un WiFi fara parola, sau du-te la un restaurant! Mananci, si ai si net gratis!

| thelowe a răspuns:

Daca stii cum, sa imi zici si mie :p

| DoctorChucky a răspuns:

De ce crezi ca se numesc "parole"? Cauta si tu zone unde nu's parole...

| TheKKosmyyn a răspuns:

Trebuie sa stii parola. laughing

| george5009 a răspuns:

Cu un program care se numeste WirelessKeyView!

| MeryCullen a răspuns:

Pai te uiti pe spatele modemului si scrie acolo Key si scrii una dintre Key si vezi care merge prima sau a doua.