| wolfrep a întrebat:

Vroiam sa va intreb cum pot afla parole de wifi daca nu am wifi la calculator
am telefon cu wifi da nu stiu ce sa fac sa aflu parole

Răspuns Câştigător
| THCC a răspuns:

Ai nevoie de un Laptop sau PC cu card wifi. Este posibil, dar nu dau detalii pentru ca este o infractiune daca vrei sa-i accesezi router-ul lui "nea vecinu" dupa cum spune Sltlp, faca acordul lui.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cum adica sa aflii parole? Adica parola lu nea vecinu?

| Jipa95 a răspuns:

Te logezi in browser la router, iar la sectiunea Wireless->wireless security ai parola acolo. Iar daca acel router nu a fost configurat niciodata cu o parola proprie, in spatele lui va scrie parola.