| LoVeLiFeEe a întrebat:

Cum imi activez wi-fi-ul pe telefonul samsung gt5560i? am intrat la setari-conectivitate-WI-FI, dar cand mi-a cerut o parola. De unde aflu ce parola imi trebuie? P. S. sunt pe cosmote. multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| octy010 a răspuns:

Ai wirles. daca ai uitete pe spatele lui si ai acolo un cod tasteazal si vezi ca merge.P.S. nu conteaza pe ce esti

| prokreed a răspuns:

Pai parola este de la routeru care emite net wii-fii si nu ai cum sa o afli doar daca eu ceri administratorului sau mai cauta semnale prin oras care nu sunt protejate cu parola

Întrebări recente