| Stefania a întrebat:

Cum aflu parola sim de la telefonul meu? Sunt pe Cosmote :d

FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Suna la relati cu clienti dupa alt telefon altfel nu am cum sa te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codurile initiale, PIN si PUK, ale cartelei SIM sunt inscrise pe cartonul-suport al cartelei SIM; daca ai aruncat acel carton du-te cu cartela SIM la orice agentie Cosmote, unde iti va spune codul PIN (pe baza seriei cartelei)

| Andreea_6310 a răspuns:

Suna la relati cu clienti si zile ca vrei sa iti afli sim'ul iti dau ei un cod pe care trebuie sa il bagi si iti dau drumu la cartelahee hee