| darielle a întrebat:

TPU! Am incercat sa mut de pe telefonul meu Samsung S duos S7562 la fleur pozitia cartelei de Orange pe Sim 1 pentru a putea folosi datele mobile, insa degeaba... Cand activez datele mobile imi apare acel "E" in bara de sus, specific Cosmoteului (pe sim 2 am cosmote)plus ca am dat la setari ca sim 1(Orange)sa fie cea pe care sa mearga netul. Ce sa fac? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti poti configura setarile pentru acces la internet mobil de aici: http://www.orange.ro/setari-telefoane/index.html

Cu prietenie,
Orange Helper

| Bog312 a răspuns:

Pai E-ul ala e de la Edge nu de la cosmote. Lasa asa si ar trebui sa-ti mearga.Sau poate nu ai facute setarile pentru internet.