| Ellutza98 a întrebat:

Am o intrebare.Cum se pune o piatra pe armura in Metin2 ro?
Fundita

4 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna Ellutza!
Si eu joc metin de 3 ani aproape.
Iei o piatra de preferat +3, dai click pe ea si o indrepti spre armura pe care vrei sa pui piatra pe urma mi se pare ca te intreaba daca esti sigur ca vrei sa fie efectuata imbunatatirea si tu dai ok sau da. Fi atenta ca pietrele esueaza foarte des! Mai rar cand merge vreuna.
Sper ca ti-am putut fii de folos.
Multa sanatate iti doresc.

| Joannaa a răspuns:

Buna,iei piatra care vrei sa o pui si o pui pe armura si acolo iti apare o casetauta daca chiar vrei sa o pui, atentie cateodata poate esua si se transforma in piatra ciobita, succes!

| Andya a răspuns:

Dai click pe piatra, apoi cu mouse-ul o duci pe armura si dai click big grin
Funda?batting eyelashes

| Dydy112 a răspuns:

Poi ei piatra si-o adaugi pe armura, o iei cu click si o pui pe armura dar sa scrie pe piatra, armura, acolo jos. Fundaa?