| IonutCena50 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa ma dea la un club de fotbal de tineret? Mama spune ca daca joc fotbal imi rup gatu ca Nesu, iar eu joc toata ziua fotbal si n-am nici o zgarietura, iar tatei ii place fotbalul, dar nu vrea sa ma lase. Daca nu sunt la un club de tineret pot deveni fotbalist cand ma voi face mare? Si stiti unde pot vedea schemele de fotbal de la Carton network?

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

"Si stiti unde pot vedea schemele de fotbal de la Carton network?"
Acum imi dau seama de ce mama ta nu te lasa sa te duci.Are dreptatehappy

| Barney a răspuns:

Daca nu faci nicio scoala de fotbal si vrei sa te faci fotbalist, sansele sunt nule. Pentru ca la scoala/club de fotbal inveti niste tactici/scheme pe care nu prea poti sa le folosesti daca nu ai pe cineva care sa iti arate detaliat cum se fac. In plus nu ai avea nici rezistenta fizica ca a unuia care a mai facut fotbal inainte.