| Mahna a întrebat:

Am 16 ani si 9 luni si imi place foarte mult fotbalul. As vrea sa stiu daca din punctul vostru de vedere as mai avea vreo sansa sa devin fotbalist. Parintii mei nu au fost de acord sa ma dea la o scoala de fotbal de mic deoarece considerau ca nu e ceva serios si ca foarte rar ajungi sa ai succes in domeniul asta.
Deci acest vis al meu mai are vreo sansa sa se realizeze sau neavand un juniorat adecvat pana la aceasta varsta imi pot lua gandul? happy?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sansele tale sunt nule, dar poti juca fotbal din placere.

| raresandrey a răspuns:

La varsta asta a-r fi trebuit sa joci la echipa de juniori, sau daca te poti transfera la un liceu cu profil sportiv, fotbal in cazul tau si esti talentat, ai o sansa spun eu, altfel doar la amatori.

| raresandrey a răspuns:

Daca te tine punga poti sa incerci la,, academia lui hagi,, dar daca vede ca nu dai rezultate si nu esti talentat nu te tine chiar daca platesti