| MyaMySeSpune a întrebat:

Cum imi pot pune poza la avatar pe TPU?

Răspuns Câştigător
| GwenS a răspuns:

Dai la editare profil.si jos scrie :Selecteaza imagine profil si iti alegi img si o pui si gata.big grin

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Foarte simplu, tot ce trebuie sa faci este sa accesezi urmatorul link http://www.tpu.ro/site-users/edit/
O zi buna! :)

| Aℓida a răspuns:

Te duci la 'Editeaza profilul'
si dai 'Browse', alegi poza din calculator
si voila, ti'ai pus poza la avatar.
Bafta!

| MyaMySeSpune explică:

Ms mult pentru raspunsuri

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Intri editare profil!
partea stangathinking

Selecteaza imagine profil

incarci o poza ...si.big grin

te descurci tu!happy

| roxanneX a răspuns:

Buna in stanga ai editare profil si dai acolo si la imagine profil dai browse si iti alegi poza pe care vrei sa o pui sper ca te-am ajutat

| antoniodavid9999 a răspuns:

E compicat rau de tot dai la editare profil srkie acolo cu albastru si apoi completezi si la salveaza imagine pui tu unu care vr