| iron2man a întrebat:

Cum pot pune poza la avatar?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Din stanga, unde e scris cu portocaliu, de la "Editare profil", sub sex scrie "Selecteaza imagine profil" şi alegi o poza din calculatorul tau, apoi salvezi.

5 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

In stanga la editare profil unde e scris cu portocaliu, dai selecteaza imagine profil, alegi poza, dai save si gata!

| Ramona000 a răspuns:

Din stanga, unde e scris cu portocaliu, de la "Editare profil", mai jos si dupa alegi poza pe care o vrei

| TheKillerOfKillers a răspuns:

In stanga la optiuni(oracol, viz.profil etc.) e o optiune "editare profil". Dai pe ea si dupa dai in josul paginii scrie "selceteaza imagine profil". Dai pe ea si alegi o poza din pc-ul tau.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,te duci la editare profil dai clik pe ''selecteaza imagine de profil'' si iti alegi din calculatorul tau

| iron2man explică:

O fi fost de 200 de ori si o sa mai fie cred, dar eu nu stiam raspunsul.