| DeejayAndr3y a întrebat:

Cuum se pune poza la AVATAR pe TPU?! Funda!happy

7 răspunsuri:
| Wellfun a răspuns:

Ai în stânga o opţiune Editare profil. Dai acolo şi ai o opţiunea să'ţi alegi imaginea de profil. Dai acolo şi deja ţi'o alegi din PC.
Fundă?

| oanaX a răspuns:

La editare profil selecteaza imagine profil apoi browse/rasfoire

| DeejayAndr3y explică:

Gata am pus-olaughing dar tot dau fundalaughing

| DeejayAndr3y explică:

Am pus-o cum ati spus voi, dar, se pune doar la intrebare nu si la raspunscrying

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeejayAndr3y):

Acum nu mai ramane decat sa astepti putin, poza nu apare automat la profil si pe site, in rest(in unele cazuri poate dura chiar si 3 zile pana va fi vizibila, dar de obicei nu dureaza mai mult de o zi). Numai bine.

| JasonMcCann a răspuns:

Trebuie să te duci la "Editare profil", și să cauți poza din documentele tale. Ca să cauți și să selectezi poza ai acolo "Selectează imagine profil" și dai acolo. Când schimbi poza pe care o ai la profil îți apare că nu ai poză (ca la cei care nu și-au pus poză) ceva timp. Nu mai știu cât, cred că o zi.
O zi bună!

| Lolisima a răspuns:

In partea din stanga ar trebui sa-ti apara "Logat ca DeejayAndr3y"
si putin mai jos scrie "Editare profil" dai click si acolo mai jos ai "Selecteaza imagine profil" dai click pe "Alegeti fisierul" si selectezi poza doritawinking
Funda?