| cristiunboy a întrebat:

Cum imi schimb imaginea de pe siteul acesta?

Răspuns Câştigător
| NoCharachter a răspuns:

Vezi patratelul ala portocalui de acolo? Dai la Editare Profil. Si la Browse, si alegi o poza de acolo de la tine. In 2-3 zile se schimba.

11 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

In stanga ai editare profil apesi browse alegi alta poza si gata big grin

| FoarteLetargic a răspuns:

Editare profil->Selecteaza imagine profil si dupa ce ai selectat imaginea dai Salveaza profilul

| PeStraziGoale a răspuns:

Poi in in partea dreapta(a mea) apar mai multe optiuni.
tu dai la ''EDITARE PROFIL'' si mai jos apare ceva cu poza sa o schimbi.pui poza dorita acolo si dupa aia astepti catva timp pana apare si gata

| OrangeJuice a răspuns:

Coloana din stanga-editare profil-selecteaza imagine profil(jos)

| adrian_3940 a răspuns:

Editare profil si jos de tot scrie selecteaza imaginea de profil dai clic pe alegeti fisierultongue
funda?

| PsychSţev a răspuns:

Editare profil -> browse -> încarci poza, salvezi şi asta e. happy Fundă? :-d

| danypoli95 a răspuns:

Dai in stanga la editeaza profil dai in zis la casuta de jos dai browse selectezi poza dai ok si dupa aceea dau salveaza profil funda?big grin

| HeeYeon a răspuns:

Dai click din stanga "Editare profil", apoi jos iti apare "Selecteaza imagine profil" dai click pe "Alegeti fisierul" iti alegi poza si "Salvare profil".

| Pandemic a răspuns:

Buna! Pentru ati achimba imaginea trebuie sa dai pe editare profil(in stanga) si sa iti alegi un fisier si o poza dupa care salvezi profilul si asa iti schimbi imaginea funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! E foarte usor! Dai la EDITARE PROFIL,iar mai jos gasesti SELECTEEAZA IMAGINE PROFIL,apoi dai CHOOSE FILE, iti alegi o poza, iar apoi dai la SALVEAZA PROFIL. Poza s-ar putea sa apara pe profilul tau cam intr-o zi! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Vlad2012 a răspuns:

Dai la Editare profil si dupa aia la rasfoire