| DarkShina5566 a întrebat:

Cum schimb imaginea de pe desktop?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Click dreapta cu mouse-ul pe desktop - proprieties- desktop- browse si alegi o imagine de la tine din calc- apply -ok.
succes!

9 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Descarci o poză care îți place, click dreapta set to background.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

La windows 7 Ultimate mai poti asa: Dai click dreapta pe o poza de la tine din pc si dai pe optiunea "Set as desktop background".

| Almássy a răspuns:

Deci
/deschizi calculatorul
/clik dreapta
/proprieties
/desktop si alegi imaginea
/Numai Bine!hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Sweety25 a răspuns:

Cum au spus ceilaltilaughing)))

| RappMusicc a răspuns:

Pai daca vrei o imagine anume, adica una cu tine deschizi imaginea / poza - CLICK DREAPTA PE POZA SI APOI CLICK PE "Set as Desktop Background! Daca vrei o poza pe care o are Windouseul clck dreapta pe ecran - propietes -desktop si iti alegi imaginea!winking!
Funda? thinking
Ca sa dai funda trebuie sa te loghezi si sa apesi pe fundita din Coltul de sus al raspunsului!winking

| iron2man a răspuns:

Apesi pe desktop cu mouse-ul dreapta, apoi proprieties - browse-image- ok

funda? vad ca nu prea dai!

| Exposito1 a răspuns:

Click dreapta cu mouse-ul pe desktop - proprieties- desktop- browse si alegi o imagine de la tine din calc- apply. Mult succes

| Andrey2002012 a răspuns:

Click dreapta pe imaginea care vrei sa o selectezi si dai unde scrie backraouns sau desktop