| delakpanlaa a întrebat:

.. Cum pot sa imi schimb parola la yahoo messinger?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Pai poti prin 2 metode:
- cand intri pe yahoo messenger dai acolo jos la forghet a password
- sau intri pe www.yahoo.com si mergi la contul tau si uita-te la parola si acolo.
Funda? :x:x. sper ca te'am ajutat. daca nu ai inteles trimite un mesaj si iti mai explic; :*:*

| PurpleDark2 a răspuns:

Messenger(la mess, sus in stanga)->My account infhiroChange your password->scrii parola veche X1, parola noua X2 ->Save si gatawinking

| DeniZu a răspuns:

In stanga sus la casuta de mess unde scrie "Messenger" dai la "My account info" si dupa iti schimbi parola big grin