| Fetitsa123 a întrebat:

Cum sa imi schimb parola de messinger?(Nu mai zic ce rasplata va dau ca stiti voi)happy

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Da, se poate:
1. Te loghezi cu parola ta
2. Dai sus, acolo unde scrie „Hi,..."
3. Account Settings
4. Te loghezi cu parola ta
5. Change Password.

| Geaninush a răspuns:

Buna! Initial intri pe messeger cu parola care o ai dupa care urmezi pasii: 1) dati click pe Messenger in stanga sus;
2) dati apoi click pe My Account Info

3) o sa fiti transferat pe pagina Sign in to Yahoo

4) intrati in cont si ajungeti pe pagina Account Information si mergeti in sectiunea a 3 a (dupa Profile Information, Contact Information ) la Sign-In and Security si dati click pe Change your password

5) O sa vi se deschida alta fereastra in care o sa introduceti parola actuala (Enter your Current Password) si apoi 2 casute in care o sa scrieti noua parola care doriti sa fie in continuare pentru ID dumneavoastra ( Choose a New Password; Confirm your New Password).
6) Dupa ce ati terminat apasati Save; Funda?big grin