| raisssa a întrebat:

Daca sterg pe cineva din lista de mess mai apar la el in lista sau nu?

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Da, in lista lui tu vei aparea.

Janina
| Janina a răspuns:

Din cate stiam eu mai apari.
insa exista un program prin care te poti sterge din lista lui!

Răspuns utilizator avertizat
| ancutsa410 a răspuns:

DA! daca doar stergi o sa-ti apara si statusul la el in lista si daca esti online sau offline. daca o sa dai ignor atunci o sa fii mereu offline pentru el dar tot o sa te aibe in lista lui de messs

| patty32 a răspuns:

DA, apari!
Ca sa nu mai apari la el ONLINe, trebuie sa ii dai ignore,
Iar daca ii dai ignore, tot apari la el in lista, dar offline[chiar daca tu esti online]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-i dai ignore iar apoi il stergi, el nu te mai vede deloc daca esti on sau out; daca il stergi fara sa-i dai ignore, da, te vede in lista lui!