| Skye12345 a întrebat:

Sall recent mi-am luat un Nokia n82 si nu stiu ce are de nu merge sa instalez aplicatiile pe el pur si simplu le descarca dar nu le instaleaza va rog ajutati-ma telefonul este original fara probleme trebuie anumite programe sau ce are? astept pareri raspunsuri

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Te duci la setari telefon aplicatii si dai allow sau accepta ceva cu instalare aplicatii din surse necunoscute, poate din cauza asta nu iti merge. daca tot iti face probleme restarteaza telefonul. incearca sa descarci de pe apps store sau cum se cheama aplicatia.

| andy2598 a răspuns:

De unde le instalezi? Poate nu ai suficient spatiu de stocare.

| Skye12345 explică:

Nu merge orice as face le descarca dar nu vrea sa le instaleze ramane intr-un fel blocat nu imi mai zice nimic dupa ce le instaleaza