| ioan09 a întrebat:

Cum intru la stetari la google chrome, ca din greseala cand am instalat ceva i-am schimbat pagina de intrere si vreau sa o pun inapoi ca eram obisnuit cu google
Funda!

Răspuns Câştigător
| Gogoshica94 a răspuns:

Imediat sub "x"- exit ai o pictograma micuta la mine arata ca trei lini una sub alta dai acolo si dai pe setari si de acolo vezi ca ai unde sa setezi pag google

3 răspunsuri:
| AnimeKid a răspuns:

La setari>instrumente>administrare activitati si sterge ceea ce ti se pare ciudat
eu am avut aceasta problema!

| kopotoru a răspuns:

Salut apare in stanga sus ceva o miniatura google chrome