| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,folosesc google chrome si tata a instalat din greseala sweetim si cand dau sa deschid o noua pagina nu ma duce pe new tab cum vreau eu ma duce pe home. sweetim si ma enerveaza, eu vreau new tabu obisnuit, cine imi spune cum scap de asta sa imi pun inapoi new tab?

11 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

In primul rand du-te in add/remove findca nu ai nevoie de niciun toolbar, si dezinstaleaza sweetim, daca nu iti deschide "fila noua" revino

Răspuns utilizator avertizat
| RememberTinKode a răspuns (pentru adrianboss2011):

Asa si?
daca il scoti din add/remove il scoate din toate browserele

Răspuns utilizator avertizat
| RememberTinKode a răspuns (pentru adrianboss2011):

Til scot eu
cauta-ma la id-ul ajutortpu, nu e obligatoriu sa ma adaugi, doar dai mesaj, dar sa specifici cine esti si cu ce problema ma cauti.

Răspuns utilizator avertizat
| KENNKOV a răspuns:

In colț în dreapta sunt trei linii
apeși acolo și pe settings
apoi te duci la extensions si la sweetim apesi pe cosul acela de reciclare. fundă?

| aNdRaSkUmPy a răspuns:

Păi ştii acolo sus în partea dreaptă a paginii unde scrie (FILE, EDIT, etc)te duci mai în dreapta şi apeşi click dreapta dar mouse-ul să fie tot pe linia aceea crem sau ce culoare o fi.Cum am zis, apeşi click dreapta si vezi ca ar trebui sa-ţi arate undeva '' sweetim" şi apeşi pe ala! sper ca te-am ajutat! Şi eu am patit acelasi lucru si asa am facut si nu mia mai aparut chestia aia. Fundă?

Răspuns utilizator avertizat
| Smartulet a răspuns:

Am avut si eu probleme cu diferite toolbar-uri, unele chiar nu se dezinstaleaza!
Am reusit sa le scot cu YAC Antivirus, e foarte bun, iti curata toate programele adware, malware, virusi si iti face curatenie si in registri, o sa iti mearga pc-ul mult mai bine.

Poti descarca antivirusul de aici http://goo.gl/G8orkA