| rap4us a întrebat:

Cum o pot convinge pe mama mea sa ne luam un caine? VA ROG... Ea spune ca este nevoie de multa responsabilitatea si din astea. Stiu si eu asta, dar as vrea foarte mult un caine. Imi plac foarte mult animalele si ma uit mereu la Cesar si Cainii. Va rog, intr-o zi eram aproape sa o conving si cand trebuia sa vina cianele a sunat ca vrea sa anuleze. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| corny04 a răspuns:

Convinge`o pe mama ta ca esti responsabil... ajut`o la cate ceva prin casa...ia note bune la scoala ect.
Daca nu, poti sa scrii in jurnalul tau cat de mult ti-ai dori un caine si la ce esti dispus sa face pentru ca asta sa se indeplineasca. Apoi pune`l la vedere, undeva unde stii ca mama ta umbla des. (asta mi-a venit acum big grin oricum. sper sa te ajute)
Funda? big grin