| comansorin a întrebat:

Cum o sa va petreceti craciunul? si de ce? Cel mai frumos raspuns primeste funta!

Răspuns Câştigător
| AmeMiss a răspuns:

O sa mi-l petrec impreuna cu familia mea si cu iubitul meu,o sa pregatim bunatati,o sa luam cina, o sa cantam colinde si o sa iesim sa ne plimbam(eu cu iubitul) pe malul marii, dupa asta o sa iesim undeva cu niste prieteni sa ne distram big grin. De ce? Pentru ca de Sarbatori imi place sa fiu inconjurata de cei dragi love struck

1 răspuns:
| ZvT a răspuns:

Ca un creştin ce sunt. Mănânc până nu mai pot şi mă îmbăt ca porcul.