| FunnyLoOVe a întrebat:

cum va petreceti revelionul? cel mai frumos raspuns primeste funda:-d

Răspuns Câştigător
| farcasgiulia a răspuns:

Buna! Cu siguranta, imi voi petrece revelionul alaturi de familia mea. Bineinteles, si prietenul meu va fi implicat in planurile mele, pentru ca si el, practic, face parte din familia mea. Vom merge mai intai sa vedem artificiile, iar apoi vom veni acasa si vom sta in liniste. Vom povesti...Nicaieri nu e mai bine decat acasa! Daca iti face placere, spune-mi ce faci tu de revelion? Oricum, sa ai un nou an plin de bucurii, stari sufletesti placute, si tot ce iti doresti.

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ma imbat si apoi ma omor. Si apoi... cred ca o sa cad.

| ICanSeeAll a răspuns:

La niste prieteni. Chef.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| ionutz4mai a răspuns:

In familie.Acestea sunt cele mai frumoase momente ale vietii.

| dienuta1990 a răspuns:

Eu imi petrec revelionul in familie iar la 12:00 noaptea merg in Piata Tricolorului din orasul in care locuiesc sa asist la focurile de artificii.Probabil o sa ascult muzica,o sa dansez, o sa-mi amintesc de momentele memorabile ale anului, o sa ma bucur de venirea noului an cu entuziasm pentru speranta ca o sa-mi implinesc o mare parte din visele mele pe care nu am reusit inca sa mi le implinesc. Funda te rog mult.