| anonim_4396 a întrebat:

Cum o sa petreceti Craciunul?
Cel mai frumos raspuns primeste Funda happy tonguewinking

Răspuns Câştigător
| hurricaneX a răspuns:

Pâi în primul rând eu consider că cel mai frumos Crăciun este acela petrecut cu persoanele dragi ţie. Aici mă refer la familie, prieteni şi cei dragi ţie.
Am să-mi petrec Crăciunul cu familia, alături de sora mea şi ceilalţi membrii ai familiei.
Ascultând colinde, simţind mirosul de brad, atmosfera aceea minunată de Crăciun, citind o carte, am să mă uit şi la nişte filme cu tematică de Crăciun o mulţime de poze, apoi probabil la săniuşi. Oferind cadouri celor dragi.

6 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Pai de dimineata o sa petrec cu familia si in curusl zilei iar seara o sa ies cu prieteni.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Bag in mine ca nebunu' in timp ce imi exprim parerea despre cat de idiot e Craciunul.

| Roxana121 a răspuns:

Mergem la munte cu toata familia inclusiv iubitubig grin spre ca ne vom distra binetongue doRESC la toti sarbatori fericite!

| RainboyDash a răspuns:

Acasa in pat.

| CityOfSatan a răspuns:

Cu prietenul meu la mine, iar apoi la parintii lui! Tu?

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,sa stii ca cel mai frumos Craciun ti-l petreci cu familia ta...happy