| SilviaX a întrebat:

Cum obtin un link pentru o imagine de-a mea din calculator care este decupata-n PhotoShop?

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu poți din calculator. O poți încărca pe www.tinypic.com, fără a avea nevoie de cont, și apoi copiezi linkul de email și îl trimiți cui vrei.

| SilviaX explică (pentru valentingb):

Imaginea este de tip TIFF si nu merge.

| valentingb a răspuns (pentru SilviaX):

Deschide-o cu un alt program, cum ar fi paint, si salveaz-o din nou ca.jpg sau.bmp, in alta locatie, sau sub alt nume, daca vrei sa o pastrezi si pe cea TIFF.

| SilviaX explică (pentru valentingb):

Vreau ca imaginea sa se salveze asa cum este ea ca aceasta: http://i.imgur.com/Dzy9TMj.png

Numai ca mie cand o salvez pe acel program imi apare si fontul alb in spate.

| valentingb a răspuns (pentru SilviaX):

Ce sa zic eu acum. Este posibil ca tinypic sa fie incapabil de a suporta tiff pentru ca nu ai nevoie de cont. Dar fa-ti cont pe imgur sau imageshack si incearca acolo, poate sunt mai bune.

| artagonlord a răspuns:

Sau poti sal incarci pe Picasa cu ajutorul contului Goole sau pe http://www.tinypic.com/-->nu ai nevoie de cont