| Timee೩ a întrebat:

Cum opresc caderea parului? Nu mai stiu ce sa fac sa nu-mi mai cada firele de par prin toata casa. FUNDAA :X

3 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Exista o solutie batraneasca, de la batrani.Iti faci parul intr-un coc sus in cap si iti pui un borcan normal.Stai 1 zi daca ai putea sau minim 9 ore cu el.Si ai sa vezi ca nu'ti mai pica par deloc, asa am facut si eu si merge.Bafta!

| Alcy a răspuns:

Salut,
Incearca sa ai mai multa grija de el :)
Uite aici cam tot ce te poate ajuta sa ii opresti caderea si sa ii stimulezi cresterea:
http://cumul.ro/tratament-pentru-cresterea-parului/

| DoarCipone a răspuns:

Incearca sa iti strangi firele moarte in palma sau sa urmezi un tratament special. Am avut si eu o problema asemanatoare si am reusit sa scap. Bafta