| MosCraciun a întrebat:

Cum pot deveni partener youtube? am multe vizualizari si 451 de subscriburi
Ce anume trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| αndï a răspuns:

Iti trebuie
1 ) multi subscriberi
2 ) cel putin un milion de viewers pe un video
3 ) cel putin un video featured
4 ) Propunere de la ei
5 ) ai putea incerca sa dai un reply la mesaju meu cu contul tau youtube happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru αndï):

Nu neaparat cel putin 1 milion de views am un prieten cu 140k de views si e partener

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si primeste 1 dolar pe luna laughing)

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord cu asta
stiu unul care are 8000 de views
si 7 mii channel views
si e partener
si acu nu mai merg propunerile la ei
era youtube.com/partners
acu nu mai merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nwwS9f50jrY incercati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ORICUM la noi in tara nu merge programul de parteneriat datorita actelor necesare si birocratiei! se aude ca din 2011 s-ar indroduce si la noi...cat despre alicatie la parteneriat ai 2 variante: ori ai multe viewuri: total upload views peste 500. 000 si peste 1000 subscriberi facuti fara SUB4SUB. Ori te contacteaza ei, caz in care nu ai restrictie de viewuri/subscriber(ceea ce nu cred sa se intample). Ar mai fi o varianta sa devii sponsor, adica sa donezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, programul de parteneriat, s-a intordus si in Romaniahappy Acuma sunteti liberi ca sa va faceti! si sa faceti bani din asta si multe vizualizari!

| VitalyDeMarco a răspuns:

Aici gasesti raspunsul tau :
http://www.youtube.com/watch?v=7AbGZWt9wG8

| Blondu_Catalin_1976 a răspuns:

Cauta-ma 0730167259

| Preda_Andu_1994 a răspuns:

Uite aici un tutorial cap-coada:
http://www.youtube.com/watch?v=ZjEI77yYTAY