| IntrebarileMele111 a întrebat:

Sal TPU, cum pot deveni partener youtube? la cate vizualizari sau la cate like-uri hm? si atunci cand devin partener youtube cum imi primesc banii? vr sa stiu tot FUNDA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si lasa-i link catre canalul tau era si mai bine.
Iti trebuiesc multe vizualizari si continut original. Sunt multi youtuberi la care probabil te uiti si care inca nu fac niciun ban

| costan a răspuns:

Da pentru a deveni partenet youtube trebuie sa ajungi la careva zeci de videoclipuri personale care sa primeasca in jur de 1, 000, 000 de vizionari fiecare. Mai usor de a face bani pe net este sa folosesti alte programe, vezi aici catrva recomandari: http://bani-net-azi.ro/

| robert232 a răspuns:

In primul si ai primul rand trebuie sa ai 18 ani si parinti tai sa fie de acord si in al doilea rand trebuie sa ai cel putin 300.000.000 de vizionari si sa ai multe like-uri sau poti sa castigi la un concurs organizat de you tube, bafta sper ca te-am ajutat mult noroc