| unu111cool a întrebat:

Cum pot face muschi la brate in afara de sala si flotari(din astea fac si de aia)...

7 răspunsuri:
| dustru a răspuns:

Tractiuni la bara fixa, si in ce priveste flotari, nu cunosti diversitatea, sunt o sumedenie de feluri de a le executa si primi efectul maxim, pentru a avea brate aratoase si nu numai http://www.youtube.com/watch?v=3I-cDmvEaVU&feature=related,de asemenea fa tractiuni la barele paralele, instalind si niste greutati pe tine.

| Cosmin86 a răspuns:

Pai daca faci deja sala nu mai ai nevoie de alt exercitiu, lasa muschii sa se odihneasca ( muschii cresc in zilele de odihna ).

Cel mult mareste cantitatea de proteine.

| GregHouse a răspuns:

Ai putea sa te apuci de un sport unde sa folosesti bratele. Handbal, baschet, inot.

| ReSp3c7 a răspuns:

Sallut. poti face muschi in felul asta. : Tractiuni.cu mainile apropiate, sau flotari. dar nu in exces de ti se face rau. faci 15 sau 20 dimineata 25-30 seara. asa timp de 1 saptamana. si am sa te astept aici sa-mi multumesti big grin, sau poti lua. 1k de Zahar, Orez. si sa faci. cate 30-50. la fiecare 3 min timp de 30 de minute. si ai sa vezi brate. ce ai vazut numa' pe YT. Bafta Si succes!

| yukyta a răspuns:

Mergi la cumparaturi cu mamica si ajut-o la plasebig grin sa vezi ce muschi faci atuncitongue si nu glumesc sa stiitongue

| zBobby a răspuns:

Eu am auzit ca este bine sa faci pe la sfarsitul exercitiilor cateva serii la masa scott. Poti sa ma crezi sau nu, treaba tabig grin Am auzit ca este un exercitiu bun pentru biceps care se face de preferat la sfarsitul programului de sala

| Cosmin86 a răspuns (pentru zBobby):

Se face in ziua in care lucrezi biceps, atat, doar nu o sa faci Scott in ziua de umeri sau de picioare