| xXElectroXx a întrebat:

Cum pot face rost de subscriberi? Am un canal de gaming care l-am facut astazi si daca vreti sa ma ajutati sa-mi spuneti ce sa mai postez pe el adica ce jocuri sa mai joc?:D
si daca vreti sa imi dati un subscribe si un like:D http://youtube.com/DrGameize

1 răspuns:
| Annä_Anné_1997 a răspuns:

Http://addmefast.com/login/.html, daca nu merge linkul scrie pe net add me fast, aici poti sa faci like la pag, subsc. multe, pt.deastea, trebuie sa faci puncte cu care platesti pe alti sa ii dea likes :D, puntele le faci cad dai like la pers.