| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot posta fotografii pe pagina mea de facebook, de pe mobil?
Dar să nu le postez de pe contul meu, ci de pe pagină.
Sper că aţi înţeles ce vreau să zic >:".

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Dacă da. Intră pe app-ul facebookm instalat pe telefon, logează-te şi în colţu' stânga sus ai un simbol cu 3 linii orizontale. Dai click şi dai în jos până vezi categoria pages. Dai click pe pagina ta şi când se încarcă profilu' ai Write Post şi Share Photo.

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Adică găseşti o poză pe net şi vrei doar să-i dai share, nu să o bagi în albumele tale. Nu?

| AdiSR a răspuns:

Ai telefon android?

| AdiSR a răspuns (pentru AdiSR):

Dacă da. Intră pe app-ul facebookm instalat pe telefon, logează-te şi în colţu' stânga sus ai un simbol cu 3 linii orizontale. Dai click şi dai în jos până vezi categoria pages. Dai click pe pagina ta şi când se încarcă profilu' ai Write Post şi Share Photo.