| LysaLysa a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare... Pe sit-ul www.ladypopular.ro cum se fac bani mai repede? Am nevoie urgenta si nu am idee cum fac unele atat de multi! Exista ceva? Multumesc anticipat! Astept raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| GiiaaBăă a răspuns:

Pai sunt cateva moduri:
1) Te duci la discoteca si poate gasesti un iubit. El iti va da 50 de dolari pe zi si 50 de puncte!
2) Te duci in oras, la birouri locuri de munca, si iti iei o slujba! Muncesti 8 ore pe zi, si iti da 50 de dolari!
3) Joci MiniJocuri, recum Sudoku, Puzzle, sau Conecteaza Punctele, si poti castiga bani! (depinde de joc, unele jocui dau 50, altele 70)
4) Si mai poti face bani, acceptand pariurile cu bani! Dar pentru a participa la un pariu, trebuie sa ai macar level 5!
Sper ca te-am ajutat! fundita?

1 răspuns:
| Anentykkk a răspuns:

Pai te duci sa lucrezi mergi la disco si iti eu iubit de la buticul misterios si de la jocuri