| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pune o poza pe wall-ul unei pagine de facebook pentru un concurs?

Răspuns Câştigător
| teodora1iordache a răspuns:

Dai ppe acea pagina si o sa iti apara acolo sus sub pagina post photo/video si dai click pe photo/video si iti apare cv si dai click pe upload photo/video si inacrci, sper ca te-am ajutat fundita?

5 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

No offense: unei pagini este corect.(grammar nazi)

| DaReZon a răspuns:

Apesi ca sa scrii pe Wall iar apoi vezi mai sus de scris Add Photo / Video. Apesi acolo si iti adaugi poza dorita. Succeswinking
Regards, Woozie_Triade@yahoo.com

| DushulRece a răspuns:

Pagini*

| teodora1iordache a răspuns:

Dai click pe photo/video si apoi pe upload si incarci iti apare exact sub poza de profil langa posthappy fundita?

| Ralucamete11 a răspuns:

Intri pe pgina de facebook a concursului apoi dai distribuie la poza
Incearca;-)