| NuSeZiceANONIM a întrebat:

Buna
am o mica problema, la un concurs pe facebok e cerinta:

Mini-Concurs!
Editatii poza! happy
Apoii puneti-o pe wall. Eu le voi posta intr-un album iar voii va vetii pune prietenii sa dea likee`s. Poza care primeste cele mai multe like`s primeste un premiuu bogat happy

ce e aia wall si cum sa o postez pe... wall

Răspuns Câştigător
| FlaviFlv a răspuns:

Wall e peretele de pe facebook, adică acea pagină care îți apare la profil. Chiar sus pe pagină îți apare un chenar scrie,, La ce te gândești?" și deasupra scrie adaugă fotografie/ videoclip și dai click acolo și alegi poza dorită.

2 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Wall este peretele facebook-ului, acolo unde apare totul in legatura cu pagina sau persoana respectiva. Cam asta : http://1.1.1.3/bmi/img41.imageshack.us/img41/3087/capturejn.gif Si acolo pui poza, e ok?

| Misirgic_Cristina_1998 a răspuns:

Wall = Perete...adica acolo unde apar postarile si tu trebuie sa o postezi acolo.