| robertabetty a întrebat:

Cum pot sa ajung la (metin2 aspire )?
am incercat sa scrii si mi-a dat metinul2 simplu si acum nici macar nu stiu sa fac mis
ajutamaaaaaaaaaaaa!

3 răspunsuri:
| GeOrGe_2131 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... probabil aspire este si Metin2.ro. Funda? pls

| Lordus a răspuns:

Eu am facut asa : scrie exaxt cum iti spun metin2 aspire register si cand iti va aparea sa te inregistrezi atunci vei putea sa il si descarci sper ca ti-am fost de ajutor dac nu reusesti contacteaza-ma te rog da-mi funda eu tiam spus exact cum am facut si daca imi dai funda iti spun si alt metin2 mai misto doar daca imi dai funda

| danytimus a răspuns:

Scrii pe net metin top 100 si acolo il gasesti